З ВЕЛИКОДНЕМ

Дорогі жителі Ганнопільської громади та Славуччини!

08:19 14.04.2017

Інтерактивне обладнання у школі

Люди швидко звикають до гарних і зручних речей: якісний одяг, комфортне житло, новітні технології. Достатньо лише раз спробувати щось з цього переліку, щоб відчути усі переваги. Так, наприклад, інтерактивні дошки.

13:49 12.04.2017

День благоустрою в Малоскнитському НВК

Щороку  навесні  стало традиційним проведення заходів із санітарної очистки території Малоскнитського НВК.  03 квітня 2017 року учні 2 – 10  класів та працівники  долучились до прибирання прилеглої до школи території.

09:26 12.04.2017

Зональні змагання з волейболу

04 квітня 2017 року, на базі Славутської ДЮСШ, відбулись зональні змагання з волейболу серед юнаків 2000 р.н. Участь у змаганнях приймала і команда Ганнопільської сільської ради, сформована з учнів Довжківського, Великоскнитського та Малоскнитського навчально-виховних комплексів.

15:26 10.04.2017

Прибирання у с.Ганнопіль та с.Хоняків

Жителі Ганнопільської об’єднаної територіальної громади продовжують приймати участь в акції «Зробимо Україну чистою! – 2017». Дана акція є частиною всесвітнього руху "Lets Do It World", що об'єднав 11 мільйонів людей в 112 країнах для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети.

15:10 10.04.2017

«Зробимо Україну чистою! - 2017»

Чиста Україна починається з нас. З нашого подвір’я, вулиці, нашого села. 03 квітня 2017 року  стартував Всеукраїнський суботник  «Зробимо Україну чистою! - 2017» . Головною метою є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище. Акція пройшла під гаслом: Якщо ти хочеш жити без бруду і сміття, недопалків і папірців під ногами, якщо ти хочеш дихати свіжим повітрям, відпочивати у чистих парках і посадках, - приєднуйся! Стань волонтером чистоти. У даному заході прийняли участь учні Киликиївського НВК. Ними була виконана наступна робота: 1-2 класи – прибирання території біля школи (Мархайчук Г.П, Заблоцька С.М.) 3-4 класи – прибирання біля єврейських могил (Борей О.А., Ільчук Л.П.) 5-6 класи та11 клас хлопці – прибирання соснової посадки (Мельник Л.М., Борей З.Г., Копель Г.В.) 7, 10 та 11 клас дівчата – прибирання біля «старих могилок» (Татаренко В.М., Борей Н.С., Лисюк О.В.) 8-9 класи – прибирання біля Козацького Кургану (Борей І.П., Лисюк І.С., Цехместрук К.А.) Не оминув даний захід Батьків та працівників Малоскнитського НВК. Вони також провели щорічну всеукраїнську екологічну акцію.

09:51 05.04.2017