Про День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, у Ганнопільській сільській бібліотеці пройшла година - спомин «І гіркота пече полинна».

15:24 14.12.2017

Андріївські вечорниці

13 грудня в Ганнопільському сільському будинку культури пройшли «Андріївські вечорниці». Вся молодь зібралася на святкування, аби поворожити, поспівати, скуштувати вареники та калиту.

14:59 14.12.2017

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС - людей, які ціною свого життя і здоров'я змогли здолати страшну трагедію 20 століття. Вони виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах. Від імені Ганнопільської сільської ради дозвольте висловити співчуття усім, кому довелось відчути біль втрати рідних і близьких, усім, хто потребує постійної допомоги та піклування. Ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС бажаємо міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

08:35 14.12.2017

Громадський проект

Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради повідомляє, що з грудня 2017 року Громадською організацією  «Подільська правова ліга»  реалізовується черговий етап проекту підтримки  самозайнятості  та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб,  місцевих мешканців (в тому числі учасників бойових дій та осіб, які належать до вразливих категорій  населення).

14:31 13.12.2017

З 90-річчям Федоре Марковичу

28 листопада 2017 року свій ювілейний День народження відзначав житель села Нараївка, учасник бойових дій, Тетерук Федір Маркович.

14:13 29.11.2017

З 91-річчям Олексіє Савовичу

24 листопада в колі рідних та друзів відзначав свій 91 День народження житель села Ганнопіль, Нікітчук Олексій Савович.

14:10 29.11.2017