Проект рішень дванадцятої сесії Ганнопільської сільської ради сьомого скликання

1. Про виділення коштів Берездівській дитячій юнацькій спортивній школі.

2. Про встановлення розміру  вартості харчування та  батьківської плати за  харчування дітей у дошкільних навчальних закладах по Ганнопільській сільській раді

3. Про направлення коштів на перевезення педпрацівників  загальноосвітніх навчальних закладів.

4. Про внесення змін до бюджету Ганнопільської сільської ради Славутського району Хмельницької області.

5. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт вул.Набережна в с.В.Скнит Славутського району Хмельницької області».

6. Затвердити проект «Капітальний ремонт  спортивної зали  Клепачівського НВК «Дошкільний навчальний заклад –   школи  І-ІІ ступенів» в с.Клепачі  Славутського  району Хмельницької області» .

7. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт  їдальні Великоскнитського НВК «Дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів» пров. Шкільний,2 с.В.Скнит Славутського  району Хмельницької області».

8. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт  Довжківського навчально-виховного  комплексу  «Дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів»  Славутського  району Хмельницької області (спортзал) по вул. Чорновола, 112  с.Довжки».

9. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт  покрівлі спортивної зали,  заміна міжкімнатних дверей  початкової  школи в селі  Великий Скнит Великоскнитського  НВК «Дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів» Ганнопільської сільської ради»

10. Про затвердження проекту «Реконструкція котельні Ганнопільського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» і теплові мережі в с.Ганнопіль Славутського району Хмельницької області»

11. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт  Ганнопільського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад-середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» (приміщення садочку «Подоляночка») вул.Одухи, 4,  с.Ганнопіль, Славутського району Хмельницької області»

12. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт сільського будинку культури в с.Понора Славутського району Хмельницької області»

13. Про затвердження проекту «Капітальний ремонт сільського будинку культури в с.Довжки Славутського району Хмельницької області»

14. Про затвердження Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Ганнопільської сільської  ради на період з 2016 по 2020 роки.

Земельні питання:

15. Про припинення користування та відведення земельних ділянок в землі запасу сільської ради Кушніром І.С.

16. Про припинення користування та відведення земельних ділянок в землі запасу сільської ради Ґедзь М.М.

17. Про припинення користування та відведення земельних ділянок в землі запасу сільської ради Ковальчук Н.О.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бойко М.О.

19.   Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Єркіль Г.М.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Поночовному  М.Л.

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Нікітчуку А.С.

22. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою земельних ділянок для надання в оренду Габардин О.О.

23. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кондратюк П.В.

24. Про затвердження техдокументації із землеустрою  Місніку А.В.

25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пономаренко О.П.

26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Медведюк М.І.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Трач Н.В.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Самчуку О.В.

29. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Каленюк Н.М.

30. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Фелонюк А.В.

31. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Павловській О.П.

32. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кондратюк З.В.

33.  Про дострокове припинення повноваження депутата Глеч В.В.

34. Про внесення змін до Регламенту Ганнопільської сільської ради щодо поіменного голосування;

35. Про внесення змін у склад лічильної комісії;

36. Про встановлення надбавки сільському голові;