День футболу в Ганнополі

19 вересня 2017 р. на базі Ганнопільського НВК за ініціативи громадської організації «Інститут солідарності громад» Р. Мацоли відбулися спортивні змагання серед кращих учнів-футболістів Ганнопільської сільської ради. Участь у заході прийняли 12 учнів із  навчальних закладів Ганнопільської сільської ради. Юні спортсмени та спортсменки показували свою майстерність у жонглюванні м’ячем, швидкісному дриблінгу та влучності ударів у ціль. Після підрахунків результатів усіх конкурсів переможцями заходу та іменними сертифікатами з правом поїздки на вирішальний матч кваліфікації до Чемпіонату Світу 2018 р. між командами України та Хорватії, який відбудеться 9 жовтня 2017 р. в м. Києві стали:

Козлюк Ярослав – учень Довжківського НВК

Шикер Тарас – учень Ганнопільського НВК

У змаганнях серед дівчат перемогу і сертифікат на поїздку виборола Лукащук Крістіна – учениця Малоскнитського НВК

Окрім того, помічником-консультантом Народного депутата України Р. Мацоли Л. Васільєвою, Ганнопільській сільській раді було подаровано фірмовий м’яч від Федерації футболу України.

Ганнопільська громада щиро вдячна за підтримку народному депутату Р.Мацолі і надалі сподівається на тісну співпрацю.День футболу в Ганнополі