Славутська лікарня запрошує військових на курс психічної реабілітації

Комунальне підприємство "Славутська міська лікарня" запрошує ветеранів війни, учасників АТО, військовослужбовців на БЕЗКОШТОВНИЙ курс біосугестивної терапії, який є простим, і водночас ефективним психотерапевтичним методом, спрямованим на позбавлення людини психосоматичних проявів. Що належить до психосоматичних розладів: Головні болі, запаморочення. Астенія, хронічна втома, брак енергії, надмірна недовірливість, невпевненість в собі. Дратівливість, тривога, депресія, фобії, неврівноваженість, порушення сну, неврастенія, неврози. Серцево-судинні захворювання – гіпертонічна хвороба, стенокардія, вегето-судинна дистонія, аритмія. Захворювання органів травлення – гастрит, виразка шлунка, коліт, холецистопанкреатит, закрепи. Порушення обміну речовин – ожиріння, остеохондроз, сечокам’яна або жовчнокам’яна хвороби. Часті застуди, ГРЗ, грип, алергії, діатези, бронхіальна астма. Запальні захворювання суглобів, нирок, малого тазу, дихальних шляхів. Сексуальні порушення – зниження потенції, передчасна еякуляція, фригідність, та інше. Метод біосугестивної терапії є дуже ефективним при проведенні реабілітації ветеранів. Більшість пацієнтів починають відчувати ефект терапії вже після першого-другого сеансу, позитивно реагують на терапію близько 95% пацієнтів. Його схвалено Кризовим центром медико-психологічної допомоги Інституту психології ім.Костюка Національної академії педагогічних наук України. Місце лікування – відділення медико-психологічної реабілітації (дитяче відділення, вхід з тильної сторони) Славутської міської лікарні. Охочим звертатися за номером телефону 098-427-36-15.

09:07 08.08.2023