Новини громади

Свято дитинства

Дата створення: 21:15 01.06.2018

Саме  в перший день літа з нагоди Міжнародного Дня захисту дітей в Ганнопільський громаді стало доброю традицією влаштувати різні веселощі для дітей.  Так і цього річ дітки з кожного навчального закладу мали змогу повеселитись, адже їм були організовані різні конкурси та розваги в кожному селі.

З Міжнародним Днем захисту дітей

Дата створення: 09:24 01.06.2018

Щороку в перший літній день в Україні та усьому світі відзначають Міжнародний День захисту дітей. Тож дозвольте привітати всіх діток нашої громади та батьків, вчителів, вихователів та всіх оточуючих, які безпосередньо приймають участь в житті кожної дитини, з таким світлим та радісним святом. Немає нічого кращого за дитячий сміх та щастя дитини. Діти – це наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє!

Виїзна колегія райдержадміністрації відбулась в Ганнопільській громаді

Дата створення: 15:10 31.05.2018

Сьогодні, 31.05.2018 року, в приміщенні Ганнопільського сільського будинку культури під керівництвом голови райдержадміністрації Богдана Маршука відбулося виїзне засідання колегії Славутської райдержадміністрації.

Діти Ганнопільської громади отримали ID-картки

Дата створення: 09:09 21.05.2018

Завдяки плідній співпраці Ганнопільської сільської ради та Славутського районного сектору ДМС України у Хмельницькій області діти нашої громади, яким виповнилося 14 років, отримали паспорти громадянина України.

17 травня пройшов обласний оглядовий конкурс художньої самодіяльності

Дата створення: 14:21 18.05.2018

17 травня в будинку культури Берездівської ОТГ пройшов обласний оглядовий конкурс художньої самодіяльності та виставка декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі.

Дата створення: 11:36 18.05.2018

17 травня у Ганнопільської громаді пройшло святкування Дня вишиванки - свята національної єдності, яке покликане зберігати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднувати українців.

У Ганнопільському НВК проведено поточний ремонт першого класу

Дата створення: 11:30 16.05.2018

За сприянням Ганнопільської сільської ради у Ганнопільському НВК було проведено поточний ремонт першого класу та закуплені одномісні антисколіозні парти.

Нарада з підприєцями громади

Дата створення: 09:32 16.05.2018

15 травня 2018 року сільський голова Медведюк М.І. провела нараду за участі підприємців Ганнопільської сільської ради. Першим питанням винесеним до розгляду була довідка комісійного обстеження  торгівельних об’єктів, яке проводилось лікарем з загальної гігієни державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Славутського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Козири О.В.

Приємний захід до Дня Матері

Дата створення: 09:43 15.05.2018

14 травня 2018 року в відремонтованій районній центральній бібліотеці відбувся святковий захід присвячений до Дня Матері. За участі народного депутата України Романа Мацоли, керівництва району, представників об’єднаних територіальних громад Славутчини, громадкості та учасників художньої самодіяльності матері героїні отримали приємні вітання та квіти з нагоди такого прекрасного душевного свята.

Долучись до свята - одягни вишиванку!

Дата створення: 17:09 14.05.2018

Щороку в третій четвер травня, а цього року ця дата припадає на 17 травня, Україна зі всією міжнародною спільнотою відзначає Всесвітній День Вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Воно не передбачає обов’язкових заходів окрім одягання вишиванки – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.