Зірки на варті серця: відмова від тютюну.

Безпечного куріння не існує! Проста й давно відома істина, що стосується як звичайних сигарет, так і електронних, а також тютюнових виробів для нагрівання й кальянів. 🚭 У Міжнародний день відмови від куріння важливо нагадати: вживання тютюну щороку забирає 130 тисяч життів українців й призводить до серцево-судинних хвороб, зокрема, інфаркту та інсульту. Проте цю залежність може подолати кожен — потрібна сила волі, бажання та віра у себе 💪🏻 🎤📺 Телеведуча Марічка Падалко вже давно є однією з представниць антитютюнового руху та знає кілька доказових рекомендацій, які точно допоможуть тобі при відмові від куріння: ✔️ Розкажи про своє рішення відмовитися від тютюну чи е-сигарет близьким, адже їхня підтримка найважливіша. ✔️ Признач дату відмови від куріння протягом 2-х наступних тижнів — це допоможе тобі не зійти зі шляху. ✔️ Склади перелік ситуацій, коли ти зазвичай куриш, та намагайся їх уникати. ✔️ Позбався нагадувань про куріння. Викинь з дому, авто та робочого місця усі тютюнові вироби, запальнички, попільнички. ✔️ Обовʼязково повідом свого сімейного лікаря та отримай безоплатну первинну консультацію щодо того, як кинути курити. 👉🏻 Зазирни на сайт stopsmoking.org.ua — там більше рекомендацій про те, як скласти план відмови від куріння. ✅ А з переваг життя без тютюну — ти не лише знизиш ризик розвитку серцево-судинних хвороб, а й навчишся більш якісно проводити час та суттєво заощадиш кошти, які раніше витрачались на сигарети 😉 📝 Дізнайся про свій ризик розвитку хвороб серця і судин за допомогою швидкого тесту на сайті: https://cvd.phc.org.ua/ Стань на варті свого серця — кинь курити раз і назавжди! #СтаньНаВартіСвогоСерця Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров'я».

09:13 16.11.2023

«Діємо для здоров'я»

Симптоми серцево-судинних захворювань часто зовсім непомітні. Не ігноруй тривожні сигнали організму — інколи вони вказують на те, що тобі варто якнайшвидше записатися до свого сімейного лікаря. 📝 🧐 Впізнав у себе кілька знайомих симптомів? 👇🏻 Ймовірно, організм може сигналізувати про ризик ішемічної хвороби серця, артеріальної гіпертензії чи інших захворювань. Не затягуй з візитом до медичної установи — це може врятувати твоє здоров'я та навіть життя ❤️ ℹДізнайся про свій ризик розвитку хвороб серця і судин за допомогою швидкого тесту на сайті: https://cvd.phc.org.ua/ 🦸 Стань на варті свого серця — не ігноруй тривожні симптоми! #СтаньНаВартіСвогоСерця Ініціатива відбувається в межах Україно-швейцарського проєкту «Діємо для здоров'я».

16:38 23.10.2023