з днем вихователя!

Ганнопільська сільська рада щиро вітає  вихователів та працівників дошкільних навчальних закладів з нагоди професійного свята.
Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формуються її особистість, творчий потенціал та спосіб мислення.

Тому у ваших руках зараз доля цілого покоління, що завдяки вашій турботі, терпінню, мудрості стануть незабаром повноцінними членами громади.Саме ваша доброта і педагогічна майстерність перетворюють кожен день для вихованців у дитячому садку на день радості й щастя! Тож нехай доля сторицею віддячить вам за невтомну працю незмінною прихильністю. Від усього серця хочемо побажати також  міцного здоров’я, щастя, натхнення, любові, здійснення мрій та сподівань.