Свято "Любіть Україну" в Малоскнитському НВК

Шкільне свято "Любіть Україну"

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, маленька Батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна.

З метою вивчення та виховання в дітей патріотизму, любові до Батьківщини, поваги до історії, державних символів України днями у Малоскнитському НВК пройшов  виховний захід на тему: «Любіть Україну!». Організаторами якого були класоводи:Свідзінська Т. М. (1 кл.), Левонтюк Л.Л. (2 кл), Федорчук Г.С. (3 кл.) та Конончук Л.М. (4 кл.). Участь приймали учні 1 – 4 класів.

Традиційно свято розпочалося з виконання Державного Гімну України.

Підготували незабутнє дійство, відтворивши в поетичних рядках самобутність і культурне багатство нашої рідної землі.  Усім присутнім учні розповіли про наші українські традиції, обереги, героїчне минуле, мелодійну мову, пісню, не обминули і  сьогодення України та її події.

А як зачаровував спів наших юних артистів, виконуючи патріотичні пісні.

Свято не залишило байдужим нікого, торкнулося душі і серця кожного.

Такі заходи неодмінно потрібно проводити, адже вони виховують у наших дітей любов до рідного краю, формують національну свідомість школяра, готовність свідомо служити  інтересам своєї Батьківщини.