Відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 26.01.2018 17:00

26.01.2018 р жителі Ганнопільської сільської ради отримали безоплатні юридичні консультації спеціалістом відділу «Славутського бюро правової допомоги» Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Населення громади цікавили здебільшого питання з сімейного, земельного та спадкового права. Йшлося, зокрема про поділ спадщини, оформлення договору дарування, дотримання трудового законодавства при звільненні, аліментів тощо. Кожному, хто звернувся до Тертичної Тетяни Миколаївни – головного спеціаліста Славутського бюро правової допомоги, було надано необхідну консультацію та безпосередню допомогу у вирішенні складних питань.