29 січня 2018 року в Киликиївському НВК пройшов відкритий виховний захід “За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується”

Дата: 29.01.2018 16:04

29 січня 2018 року в Киликиївському НВК пройшов відкритий виховний захід  “За волю України. Полеглим синам в бою під Крутами присвячується”.

Сота річниця бою під Крутами – подія, яка набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

Школярі згадали страшні історичні події, що сталися 29 січня 1918 року біля станції Крути на Чернігівщині, які сколихнули, пробудили всю Україну. У цей день 300 юнаків у нерівному бою віддали своє життя, але відстояли  честь Батьківщини.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, переглянули відеофільм "Бій під Крутами"  та презентацію "Ми Вас пам’ятаємо, Герої Крут".

Також було організовано виставку художньої літератури  "Через віки ваш вчинок в пам’яті зростає".