З Днем Конституції України!

Шановні земляки!
Вітаємо Вас із визначним національним святом – Днем Конституції України.

28 червня 1996 року відбулась значима історична подія: була прийнята Конституція Незалежної України.

Конституція України – це той міцний фундамент, на якому будуються взаємовідносини в політичному, економічному, соціально-культурному житті народу. Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності та навіки закарбувало волю народу жити у власній суверенній, соборній державі.

У цей урочистий день щиросердно бажаємо добра і миру, міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки – усім українцям, і особливо, нашим бійцям, які зі зброєю в руках зараз боронять кордони нашої країни.

Нехай же це свято додає наснаги та впевненості у власних силах і в нашій спільній перемозі! Хай мир і злагода сприяють подальшій розбудові нашої держави.