Приємний візит

Дата: 26.06.2018 16:48

Сьогодні, 26 червня 2018 року в Ганнопільську громаду з робочим візитом завітала виконавчий директор Західноукраїнської регіональної непідприємницької громадської організації «Волинський ресурсний центр» Стасюк Руслана Петрівна.

Пані Руслана з радістю ознайомилась із життям громади, побувавши, при цьому, в селі Довжки, де вона є консультантом-тренером проекту під назвою «Встановлення автобусної зупинки».

Саме під час тренінгу «Успішні локальні громади», який проводили за підтримки фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадських організацій «Наше Поділля» та «Точка доступу» в місті Хмельницькому і  виникла в Ганнопільській громаді ідея такого проекту, де учасниками тренінгу були перший заступник сільського голови Поногайбо В.І, волонтер Фонд Сталого Розвитку «Стара Волинь» Дячук Л.І. та спеціаліст організаційної та інформаційної роботи ради Бендюг В.В..