Святковий концерт до Дня медичного працівника

Дата: 18.06.2018 09:56

17 червня 2018 року в Ганнопільському сільському будинку культури відбувся святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника.

Свято розпочалось з музичного привітання, виконаного учасниками художньої самодіяльності та привітання сільського голови Медведюк Маргарити Іванівни, яка висловила слова подяки усім працівникам галузі охорони здоров’я за сумлінну та віддану працю.

В ході святкової програми від Виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради почесними грамотами були нагороджені кращі медичні працівники, зокрема ветеран медичної галузі Тарасюк Катерина Микитівна, лікар загальної практики-сімейний лікар –  Цимбалюк Юлія Віталіївна, завідуюча фельдшерським пунктом села Хоросток – Фелонюк Любов Миколаївна, завідуюча фельдшерським пунктом села Клепачі – Горбарук Валентина Василівна, завідуюча фельдшерським пунктом села Рівки – Сахнюк Катерина Кирилівна, завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом села Киликиїв – Білоус Інна Анатоліївна, завідуюча фельдшерсько-акушерським пунктом села Малий Скнит – Гупалюк Ірина Володимирівна, старша сестра медична загальної практики сімейної медицини – Радзивілюк Ліна Володимирівна, сестра медична загальної практики сімейної медицини – Мельник Леоніда Іванівна та завідувач господарством Ганнопільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Хуторян Леонід Петрович.

З привітальним словом до колег звернулась також головний лікар Ганнопільської амбулаторії загальної практики сімейної медицини – Мартенюк Ольга Вячеславівна, побажавши всім міцного здоров’я та злагоди.

В цей день працівники медичної галузі отримали безліч привітань та слів вдячності, які заслуговує кожен працівник такої нелегкої та цінної професії, адже вона не знає ні свят, ні вихідних, вимагає великого терпіння, мужності та душевної чутливості.