Цікавий та корисний тренінг від Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування

12.06.2018 року від Хмельницького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за  підтримки Програми «U-LEAD з Європою» на базі Ганнопільської громади був проведений тренінг на тему: «Комунікація в команді, особливості висвітлення».

У заході взяли участь голови, секретарі сільських рад, профільні спеціалісти з трьох об’єднаних територіальних громад Славутчини: Ганнопільської, Крупецької та Берездівської.

Радник з питань комунікації Алла Собко розповідала про шляхи успішної комунікації в колективі та співпрацю із засобами масової інформації.

Даний захід пройшов у невимушеній атмосфері, під час якого представники громад  обговорювали також питання технології публічного виступу та обмінювались досвідом.