Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі.

Дата: 18.05.2018 11:36

17 травня у Ганнопільської громаді пройшло святкування Дня вишиванки - свята національної єдності, яке покликане зберігати споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднувати українців.

Учні Ганнопільської громади полинути в прекрасний світ народної вишивки, щоб дізнатися  більше про наші традиції, обряди, культуру та історію.

На оновленій площі, біля Ганнопільського сільського будинку культури, пройшов флешмоб «Створи карту громади». Всі присутні виконали Державний Гімн та пройшли ходою по селі.

Сільський голова та колектив Ганнопільської сільської ради з радістю прийшли на роботу у вишиванках та проявили повагу до народних традицій.