Долучись до свята - одягни вишиванку!

Дата: 14.05.2018 17:09

Щороку в третій четвер травня, а цього року ця дата припадає на 17 травня, Україна зі всією міжнародною спільнотою відзначає Всесвітній День Вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Воно не передбачає обов’язкових заходів окрім одягання вишиванки – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

Напередодні свята 16 травня 2018 року запрошуємо учнів та педагогічних працівників навчально-виховних закладів громади, а також жителів Ганнопільської громади та спеціалістів сільської ради приєднатись до святкування Дня Вишиванки, яке розпочнеться о 12 годині біля Ганнопільського сільського будинку культури.

Тож  не пропустіть День Вишиванки в Україні, порадуйте себе та оточуючих красивим елементом національного костюма, адже у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Чекаємо у вишитих сорочках та з гарним настроєм!!!