"Успішні локальні громади"

Дата: 14.05.2018 09:28

В рамках проекту «Успішні локальні громади» в м.Хмельницькому 10-12 травня 2018 року відбувся тренінг для представників органів місцевого самоврядування територіальних громад та представників громадських та благодійних організацій.

Учасниками проекту від Ганнопільської сільської ради були: перший заступник сільського голови Поногайбо В.І., волонтер Фонд Сталого Розвитку «Стара Волинь» Дячук Л.І. та спеціаліст організаційної та інформаційної роботи ради Бендюг В.В..

Тренінг проводився за підтримки фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадських організацій «Наше Поділля» та «Точка доступу».

Під час тренінгу учасники дізналися як проводити локальний аналіз проблем та потреб громади, а також яким чином залучати ресурси у відповідності до локальних потреб з метою покращення якості життя в громаді.