нарада міжшкільного методичного об'єднання вчителів початкових класів Ганнопільської громади

27 квітня 2018 року під керівництвом начальника відділу освіти Власюка В.М. Ганнопільської сільської ради було проведено нараду-семінар міжшкільного об’єднання вчителів початкових класів, що набиратимуть діток до першого класу у 2018-2019 н.р..

Голова методичного об’єднання Ільчук Любов Петрівна наголосила щодо обов’язкового проходження он-лайн курсів педагогами.

Також було розглянуте питання щодо ДПА учнів 4-х класів, про діагностичний процес щодо формування варіативної частини навчальних планів на 2018/2019 навчальний рік та матеріальне забезпечення класних кімнат для першачків.

Загалом, нарада пройшла конструктивно в атмосфері плідної співпраці, що сприяло швидкому вирішенню низки різних питань.