Відбулась чергова сесія Ганнопільської сільської ради

Дата: 19.04.2018 11:04

18 квітня 2018 року відбулась чергова двадцять дев’ята сесія VII скликання Ганнопільської сільської ради. Перед початком сесії сільський голова Медведюк М.І. від імені усіх присутніх привітала депутатів, які у міжсесійний період відзначали свої дні народження.

У ході пленарного засідання було розглянуто близько 20 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо на засіданні постійних комісій. Серед них були питання бюджету, землі,благоустрою, а також затвердження Програми зайнятості населення Ганнопільської сільської ради на 2018-2022 роки та Програми інклюзивної освіти.

Завдяки оперативному розгляду всіх питань, депутати узгодили їх, дійшовши до спільної думки та ухвалили проекти рішень з усіх питань  порядку денного двадцять дев’ятої сесії VII скликання Ганнопільської сільської ради.

Детальніше з рішенням сесії можна ознайомитись на  офіційному сайті громади.