Вітаємо

У ці святкові Великодні дні святкувала свій 70-річний ювілей спеціаліст вищої категорії, вчитель початкових класів Пашко Лідія Феодосіївна.

До привітань рідних та близьких людей, колективу Великоскнитського НВК, в якому працює Лідія Феодосіївна з 1969 року, приєднався  виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради.

За високий професіоналізм, активне впровадження нових форм, методів навчання, виховання учнівської молоді іменинниці була вручена почесна грамота та подарунки.

Недарма кажуть: «Талановита людина – талановита в усьому», адже сьогодні до її слів та порад дослухаються колеги, для яких вона є добрим, мудрим наставником. Бажаємо Вам, шановна Лідіє Феодосіївно, щоб у Ваших помислах і діях й надалі панувала мудрість, а у серці – добро й тепло від людської вдячності!