Діти Довжківського НВК будуть навчатися в теплі

Проблема забезпечення температурного режиму у сільських школах є однією із нагальних. Адже, застаріла покрівля, вікна та двері не завжди можуть належним чином забезпечити тепло у шкільних класах. Довжківський НВК не був виключенням.

14 вересня 2017 року Ганнопільською сільською радою був втілений у життя 1 із 8 проектів які заплановані на 2017 рік, а саме, «Капітальний ремонт  (заміна покрівлі та частково вікон та дверей) Довжківського  НВК».

Даний проект було спрямовано на створення належних (санітарно-гігієнічних, пожежних) умов для проведення навчально-виховного процесу, забезпечення необхідного температурного режиму в навчальному корпусі із використанням енергозберігаючих технологій, покращення умов навчання для здобування якісної освіти в сільських населених пунктах.

Тож тепер учні Довжківського навчально-виховного комплексу матимуть змогу навчатися в безпечних, теплих та затишних класах.