23 лютого відбувся обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності .

Дата: 24.02.2017 15:24

23 лютого  на базі районного будинку культури відбувся обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Цьогоріч  конкурс проходив  під гаслом «Живемо тобою, рідна Україно!», в якому діти Ганнопільської ОТГ приймали активну участь, а саме: члени гуртка «Духові інструменти Киликиївського НВК», які виконували марш Губарева, вальс Мрія, на сопках Манжурії  (керівник – Добринчук В.В.); учениця 10-го класу Малоскнитського НВК Левонтюк Лілія – пісня «Україна мати»; учениця 10-го класу Малоскнитського НВК Лукащук Оксана – пісня «Не спить кохання»; учениця 5-го класу Ганнопільського НВК Федорова Анастасія – пісня «Це мій рідний край; учень 9-го класу Клепачівського НВК Олег Заливанський – пісня «Я сьогодні від вас від’їжджаю»; учениця  6-го класу Ганнопільського НВК Бунда Ольга – вірш «Дві душі».

На виставку декоративно-ужиткового мистецтва були представлені експонати, оформлені відповідно до техніки: вироби з тіста, в'язання гачком, витинанки, вироби з сірників, художня вишивка,  бісероплетіння, паперова пластика та оригамі, лозоплетіння та інша техніка.

Огляд засвідчив, що педагогічними колективами проведена відповідна робота по створенню умов для розвитку учнівської художньої самодіяльності, пошуку юних талантів і обдарувань, відродженню та збереженню скарбів української народної творчості, пісні,  фольклорного дійства. Репертуар виконавців, збагатився творами патріотичного спрямування, творами сучасних українських авторів, зросла їх виконавська майстерність і сценічна культура.