З Днем Збройних Сил України

Дата: 05.12.2017 14:47

Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України, дорогі ветерани та учаники АТО!

Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з Днем Збройних Сил України.

Нині Україна пишається своїм військом і довіряє йому. Адже, фактично наново відродилась в умовах війни українська армія. Боєздатні Збройні Сили України - це здобуток і заслуга мільйонів українців, які щоденно роблять свій внесок у розбудову армії, вміло воюючи на передовій, тренуючись на військових полігонах, допомагаючи армії як волонтери.

Ми вдячні Вам за відвагу, героїзм та незламний дух які Ви впроваджуєте на українській землі. Адже, сила та міць української держави – у єдності армії та народу.

Прийміть найщиріші вітання до Вашого професійного свята, й надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках. Бажаємо Вам міцного  здоров’я, успіхів, надійного тилу та мирного неба над головою!