Представники громади привітали березневих ювілярів з 90-річчям

7 та 18 березня відзначали свій поважний 90-річний ювілей ветерани Великої Вітчизняної війни, ветерани праці, матері – героїні жителі с. Клепачі– Поліщук Ольга Петрівна та Коробчук Євдокія Сидорівна.

Жваві, з добрими очима, зустрічали гостей, які прийшли до їхніх осель, щоб щиро привітати їх з ювілеєм – 90-річчям.

Ювілярки охоче розповідали про своє життя,  поділилися спогадами про прожиті роки, які були щедрими  на щасливі, і тривожні миті. Життєвий шлях довжиною в 90 років був не з легких, не вистелений квітами. Дитинство пролетіло птахом як один день, а молодість – обпалена війною. Все життя – у праці.

У цей важливий день завітали до них  представники громади. Вітаючи з днем народження, побажали сили, бадьорості, злагоди в оселі. Від імені сільського голови побажали міцного здоров’я, вручили квіти та подарунки.

В свою чергу, винуватці свята подарували усім, хто до них завітав, гарний настрій та частинку своєї душі, яка й досі залишається молодою.