Хрещення Господнє – третє і найбільше свято різдвяно-новорічного циклу

Хрещення Господнє — одне з найбільш шанованих і древніх християнських свят. Це третє і завершальне велике свято різдвяно-новорічного циклу, яке в народі має назву Йордан, або Водохреща. У всіх церквах напередодні 19 січня освячують воду, а в саме свято проводяться обряди освячення і на інших водоймах та ополонках, які потім занурюються тисячі людей в будь-який мороз і холод. Ще з давніх-давен вважається, що саме на Водохреща вода стає цілющою, і якщо у ній скупатись, то покинуть погані сили та хвороби, а організм очиститься і рік пройде добре.

Тож прийміть найщиріші вітання з Хрещенням Господнім! Свято хрещення дано нам для того, щоб ми по-новому поглянули на світ навколо нас, повірили в його чистоту і прийняли в серце його красу. Нехай наш рід людський із краплями свяченої води долучиться до Божої благодаті, отримає здоров'я духовне та тілесне, очиститься від зла та скверни. Нехай защедрить Вас і Ваші родини Господь своїми щедрими і багатими милостями.

Христос Хрещається! В річці Йордан!