Кубок з міні-футболу між вихованцями Ганнопільської ОТГ

Дата: 28.02.2017 14:08

Кубок з міні-футболу між вихованцями

Ганнопільської ОТГ

19 лютого, на базі Клепачівського НВК, було організовано та проведено першість сільської ради з міні-футболу. Змагання проходили у цікавій та безкомпромісній боротьбі. Участь у заході приймали команди з Великоскнитського, Ганнопільського, Довжківського, Киликиївського, Клепачівського, Малоскнитського, та Хоняківського НВК. Команди були поділені на 2 групи. Першу групу сформували команди з Ганнополя, Довжок та Клепачів. До другої групи увійшли команди Великого та Малого Скниту, Киликиєва та Хонякова. У матчі за третє місце зустрілися команди з Малого Скниту та Довжок. В якому перемогу святкували юні футзалісти з Малого Скниту. У вирішальному та напруженому матчі зустрічалися команди з Ганнополя та Великого Скниту. Перемогу святкували футзалісти з Ганнополя.

Усі учасники змагань були нагородженні подарунками, а переможці та призери – медалями та грамотами. Окрім того команда-переможець отримала ще і почесний кубок. Всі спортсмени та вболівальники отримали задоволення від гри.

Бажаємо вихованцям Ганнопільської ОТГ нових перемог!