Вшановуємо пам’ять загиблих на Майдані героїв України.

Дата: 20.02.2017 13:54

Вшановуємо пам’ять загиблих на Майдані героїв України.

В Ганнопільській громаді пройшов захід на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Сьогодні ми в скорботі і з великою вдячністю згадуємо героїв Небесної сотні, адже їх подвиг – це ціна нашої свободи. Вони - перші, хто став на шлях боротьби, яка продовжується і сьогодні. Ми не маємо права забути принесену ними добровільну жертву в ім’я України. Три роки тому, а саме: 18, 19, 20 лютого, герої масово гинули на Майдані від репресивних дій тодішньої влади. Їх  назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули  за правду, свободу,  незалежність  своєї держави  і  ціною жертовності  показали, що наш український дух  є незламним, а народ  – нескореним.

Від усіх жителів Ганнопільської  ОТГ, велика вдячність нашим патріотам, які брали активну участь у подіях Майдану.

Слава Україні — Героям слава, Героям Майдану!