Святкування Дня працівників сільського господарства

Дата: 20.11.2017 13:48

17 листопада в Славутському міському Палаці культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства.

Свято розпочалося з конкурсу «Кращий коровай - 2017», в якому приймали участь підприємства, установи та організації району. Ганнопільська ОТГ посіла ІІ місце серед сільських рад, які виставляли на показ свої аграрні творіння.

Очільники району привітали зі святом працівників аграрного сектору. Почесними грамотами та цінними подарунками були нагороджені кращі працівники галузі.

Усі присутні отримали приємні враження та гарний настрій від яскравого концерту за участю кращих художніх колективів та виконавців району.

Ганнопільська громада продовжила святкування 18 листопада у Киликиєві та 19 – у Ганнополі.

Керівництво Ганнопільської сільської ради високо цінує вклад кожного працівника сільського господарства у розвиток нашої громади та Славутського району.