РОМАН МАЦОЛА ПРИВІЗ В ГАННОПІЛЬ МЕДИКІВ-ВОЛОНТЕРІВ ТА ЗУСТРІВСЯ З ЖИТЕЛЯМИ ГРОМАДИ

Дата: 12.03.2018 12:42

10.03.2018 р завдяки сприянню народного депутата України Романа Мацоли для жителів Ганнопільської громади був організований безкоштовний виїзний медичний огляд. Серед лікарів-волонтерів МБФ «Сприянню розвитку медицини» були 17 профільних лікарів, зокрема: кардіолог, окуліст, отоларинголог, мануальний терапевт, гінеколог, невропатолог, дерматолог, окуліст, ендокринолог. Також усі бажаючі мали можливість зробити безкоштовно кардіограму, УЗД та здати аналіз крові на цукор. За необхідності пацієнти безкоштовно отримували окуляри, призначені лікарями вітаміни та медикаменти.

Приємним було те, що Роман Миколайович Мацола разом з Миклушем Олександром Петровичем - депутатом Хмельницької обласної ради, провели особистий прийом громадян в Ганнополі, а також завітали в село Довжки, де під час зустрічі прозвітували за роботу в радах, а також відповіли на всі запитання жителів.