День вишиванки

18 травня Ганнопільська об’єднана територіальна громада відзначала Всесвітній день вишиванки. У Ганнополі, Глинниках, Досіні, Хоростку, Соснівці, Малому Скниту, Шатерниках, Великому Скниту, Нараївці, Рівках, Довжках, Хонякові, Прикордонній Улашанівці, Понорі, Клепачах та Киликиєві  було приємно бачити, як прадавні традиції наповнюються новими образами, сюжетами, мотивами, викликаючи у людей надзвичайний інтерес і захоплення вишиванкою.

Голова Ганнопільської сільської ради разом зі своїм колективом за участю вчителів та учнів Ганнопільського НВК відзначили свято яскравим флешмобом, який відбувся біля пам’ятника Шевченка в селі Ганнопіль. Святкові заходи відбулися і у інших школах Ганнопільської об'єднаної територіальної громади.

Різнобарв’я вишиванок в поєднанні з  українськими віршами та піснями не могли не вразити. Всі учасники продемонстрували свою небайдужість до українського духу нашого народу. Сільський голова подякував всім хто взяв участь в цьому заході.