День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2018 10:55

Щороку 15 лютого наша ненька Україна завмирає в хвилині мовчання, згадуючи синів, які загинули в боях на землі Афганістану. Так і в навчальних закладах Ганнопільської громади відбулись урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виводу радянських військ із Афганістану. Маючи на території сільської ради 9 воїнів-афганців від виконкому Ганнопільської ОТГ була вручена матеріальна допомога.

Можна з певністю сказати, що Афганістан став школою патріотизму, військової служби та братерства. Адже без цього не можливі перемоги навіть найсильнішої армії. Уклін Вам ветерани далеких боїв на території інших держав!

Фото без опису