З 90- річчям Гезун Надіє Терентіївно

Вже стало  доброю традицією в  Ганнопільській  об’єднаній територіальний громаді  вітати ювілярів з Днем народження.

9 жовтня 2017 року Гезун Надія Терентіївна, жителька села Великий Скнит, святкувала свій ювілейний День народження – 90 років.

Надія Терентіївна народилася в багатодітній сім’ї колгоспників. Крім Надії у батьків було ще 7 дітей, тож нелегким видалося дитинство та юність ювілярки.

За 90 років  Надія Терентіївна пережила чимало, все своє життя присвятила сім'ї, виховавши 2 доньок  і  сина.

У  цей святковий день Надію Терентіївну  вітали її рідні, від Виконкому Ганнопільської сільської ради ювілярці  вручили подарунок  та побажали міцного здоров’я, оптимізму, невичерпної енергії, щоб кожен день дарував задоволення від життя!