З НОВИМ РОКОМ

Дата: 28.12.2017 10:22

Шановні жителі Ганнопільської громади та Славутського району.

Виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради вітає Вас з Новим 2018 роком!

Традиційно на порозі нового року ми оглядаємось на пройдений шлях, осягаємо рік прожитий. Він був неоднозначним, сповненим різноманітних подій, викликів та випробувань.

Та попри всі труднощі, всі ми гідно прожили кожну його мить, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги. 2017 рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.

Хай рік новий принесе Вам удачу у справах, віру у свої можливості та стане добрим початком для вагомих здобутків.

Бажаємо Вам у Новому році міцного здоров’я, щастя та благополуччя. Нехай здійсняться всі Ваші мрії та сподівання, а у Ваших оселях панує мир і спокій, радість і любов, віра і надія у день прийдешній.

Нехай він стане  для Вас роком успіхів, та принесе на Нашу землю мир, злагоду та процвітання!