Засідання виконавчого комітету Ганнопільської ОТГ

Дата: 24.01.2018 10:17

23 січня 2018 року під керівництвом сільського голови М.І.Медведюк відбулося чергове засідання виконавчого комітету Ганнопільської сільської ради, на якому розглядалися питання щодо режиму роботи торгівельних об’єктів та закладів культури, вирішення проблем неблагополучних сімей, переліку об’єктів та видів робіт, що можуть виконуватися порушниками на яких судом накладено адміністративні стягнення у вигляді громадських робіт та  присвоєння адреси будинку, який знаходиться на території нашої громади.

На засідання запросили старост, батьків, сім’ї яких знаходяться під супроводом та суб’єктів підприємницької діяльності на яких надійшли скарги.

Після детального обговорення питань порядку денного був затверджений перспективний план роботи виконкому Ганнопільської сільської ради на 2018 рік.