19 листопада – День працівників сільського господарства

Шановні працівники сільського господарства!

Ганнопільська сліьська рада вітає Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства – святом дбайливих господарів.

Це день, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави.

Ваша праця свята і благородна, Ви розумом і руками, серцем і душею в селі і в місті щодня долучаєтесь до важливих аграрних справ.

Завдяки Вашим старанням та умілому господарюванню досягнення у сільському господарстві в останні роки стають загальновизнаними.

Низький уклін Вам – сільські трударі, велика шана за невтомну працю, щедрість душі і теплоту сердець!

Бажаємо всім сільським трудівникам Славутчинни міцного здоров’я, благополуччя, добробуту і успіхів.

Хай обходять стороною природні стихії, рясно колосяться Ваші ниви, втілюються в життя плани, задуми та сподівання на радість рідним і на благо всього українського народу.