зі святом весни

Дата: 07.03.2018 10:16

Зі святом весни, краси та любові! Це свято приходить із ласкавими променями весняного сонця, співом пташок, дзвоном  кришталевих  струмків, першими квітами, вашими добрими посмішками,  які ніжно зігрівають наші серця. І яке ж святкування без культурної програми? Тож з нагоди 8 березня в сільських будинках  культури  Ганнопільської громади відбулись урочисті заходи.

Концертна програма завдяки неабиякому творчому підходу організаторів та учасників не дозволяла нікому сумувати. З вітальним словом звертались до глядачів заступник голови сільської ради Власюк В.М. та старости сіл Ганнопільської сільської ради.

За усі старання артисти отримали величезну порцію аплодисментів і щирих овацій залу, а присутні глядачі отримали масу неперевершених вражень та емоцій!