Урочисте відкриття спортзалу в Клепачівському НВК

Дата: 23.01.2017 10:07

Урочисте відкриття спортзалу в Клепачівському НВК

20 січня 2017 року в Ганнопільській громаді відбулася важлива подія – урочисте відкриття спортзалу Клепачівського НВК після капітального ремонту.

Тут юні спортсмени зможуть відточувати свою майстерність на тренуваннях та грати в спортивні ігри протягом усього року.

З щирими вітаннями на свято завітали шановані гості яким небайдужа доля молодого покоління, які усвідомлюють ціннісну вагу спорту у вихованні фізично загартованого покоління українців та його найкращих моральних якостей: голова Медведюк М.І., та заступник голови Ганнопільської сільської ради Власюк В.М.., староста села Клепачі Клімчук А.В. Саме їм було надане почесне право перерізати стрічку і відкрити спортзал.

Тішили присутніх виступи учнів Клепачівського НВК. Свято продовжилось турніром з волейболу серед дівчат між командами п’яти шкіл громади. Перше місце зайняла команда Хоняківського НВК, друге – Довжківського НВК, і третє – Великоскнитського НВК. Урочистим парадом пройшли через зал учасники, призери, переможці змагань. Сільська рада нікого на святі не залишила без подарунка. Призери отримали медалі і грамоти. Окрім того в оновлений спортзал Клепачівського НВК закуплено спортивний інвентар.

Свято стало яскравою і незабутньою подією.