День благоустрою в Малоскнитському НВК

Щороку  навесні  стало традиційним проведення заходів із санітарної очистки території Малоскнитського НВК.  03 квітня 2017 року учні 2 – 10  класів та працівники  долучились до прибирання прилеглої до школи території.

Учні 2 – 4 класів разом з класними керівниками збирали сміття та сухе гілля.

Учні 5 – 7 класів – старанно працювали на території школи. В шкільному саду збирали торішнє обпале листя, траву, гілля і виносили у спеціально-відведені місця для подальшого вивозу.

Учні 9 – 10  класів  –  провели санітарне прибирання  стадіону.

Працівники школи обрізали сухе гілля з дерев в  саду, побілили дерева та  клумби.

Школярі з завзяттям наводили лад на шкільній території , адже знають,  що чистота – це запорука гарного і здорового життя. Своїм прикладом вони показали,  що все в наших руках,  варто тільки захотіти зробити життя довкола себе чистішим і кращим.

Всі МОЛОДЦІ!!!! Відмінно впоралися із завданням. Привели територію школи до ладу.