зі святом Весни

Святковий концерт до 8 березня!

В Ганнопільській громаді відбулися традиційні урочистості з нагоди Міжнародного  жіночого дня 8-го Березня.  Зі сцен будинків культури у Ганнополі, Малому Скниту,Киликиєві, Клепачах та у Великому Скниту (за участі Рівок і Нараївки) лунали  ліричні пісні та постанови, вірші, запальні танці, які виконували учасники художньої самодіяльності, працівників культури, учнів та талановитих жителів сіл. Особливо чекали його у Довжках, адже староста села поєднала свято з відкриттям будинку культури після капітального ремонту. Чудовим сюрпризом для усіх присутніх глядачів було привітання голови ОТГ Медведюк М.І.  зі святом, та подаровані троянди.

Адже в цей весняний день, дивлячись на яскраве сонечко, хочеться співати, кохати і просто радіти життям.

Зі святом весни вітаємо,

Щастя й успіхів бажаємо,

Вдачі, здоров'я, тепла,

Нехай всі незгоди згорають до тла,